Home / ShowBiz / E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit

Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net.

Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjersa pozon në mes të borës e zhveshur, e që duket se nuk po e ndien të ftohtit.

Loading...

Ledina, tash e sa vjet është shpërngulur në Gjermani, ku jeton së bashku me fëmijët dhe bashkëshortin e saj, Naimin.

Megjithatë, ka kohë që këngëtarja nuk ka sjell për publikun shqiptar ndonjë projekt të ri muzikor. /Lajmi.net/AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com