Home / ShowBiz / E zonja në kuzhinë, Fjolla tregon se çka di të përgatisë

E zonja në kuzhinë, Fjolla tregon se çka di të përgatisë

E tillë, Fjolla Morina po duket se është edhe në kuzhinë, shkruan lajmi.net

Loading...

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet ushqimi i përgatitur dhe sipas shkrimit të lënë, ajo ka thënë se e ka bërë gjithë këtë gatim.

Ndonëse nuk e dijmë nëse shijen e ka kaq të bukur sa duket nga jashtë, prapë se prapë Fjolla meriton lëvdata./Lajmi.net/

 

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com