Home / Lajme / Edhe Nikolla Todorov përjashtohet nga VMRO-DPMNE-ja

Edhe Nikolla Todorov përjashtohet nga VMRO-DPMNE-ja

Jozyrtarisht, ish ministri i Shëndetësisë, Nikola Todorov, u përjashtua nga VMRO-DPMNE në seancën e sontme të Komitetit Qendror, njofton TetovaSot.

Para referendumit, Todorov shprehu qëndrimin e tij se ai do të dilte dhe do të prishte fletëvotimn.

Loading...

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com