Home / ShowBiz / Emina Çunmulaj bëhet romantike, dedikim të veçantë për bashkëshortin e saj

Emina Çunmulaj bëhet romantike, dedikim të veçantë për bashkëshortin e saj

Madje, ajo nuk ngurron t’ia shpreh dashurinë bashkëshortit të saj edhe përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Loading...

Në fotografinë e publikuar në Instagram, Çunmulaj shfaqet tejet e lumtur teksa e shikon me aq ëmbëlsi bashkëshortin e saj.

“Ti je mbreti im dhe faleminderit për çdo gjë, nuk është e dhimbshme që t’i më vozit si i çmendur ndonjëherë lol por heyyyy kjo është si femra alfa është bashkë me një mashkull alfa 🐅gjithmonë pranë meje🐆”, janë fjalët e saj.

Duhet theksuar se ata gëzojnë një jetë mjaft të lumtur ku tashmë janë prindër edhe të dy vajzave. /Lajmi.net/

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com