Home / ShowBiz / Enca uron reperen e njohur, a do t’ia sheh ajo këtë urim?!

Enca uron reperen e njohur, a do t’ia sheh ajo këtë urim?!

Ajo ka marrë urime nga ndjekësit dhe simpatizuesit e saj, ndër ta edhe nga një këngëtare shqiptare, shkruan lajmi.net

Loading...

Fjala është për Encën, e cila tha fjalë të mëdha për reperen e njohur.

Duke e quajtur “legjendë”, Enca uroi më të mira për Cardin, edhe pse kjo e fundit mund të mos ia shoh këtë urim./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com