Home / ShowBiz / Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net.

E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ka dyshim se kjo ngjyrë i shkon mjaft shumë.

Loading...

Istrefi gjatë vitit të kaluar ka qenë njëra nga artistet më aktive ku solli disa këngë me emra të njohur botëror.

Vëmendje të madhe mori në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, e cila u paraqit me këngën “Live it Up”, në duet me Nicky Jam dhe Will Smith. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com