Home / ShowBiz / Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri, ja kur lansohet

Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri, ja kur lansohet

E ai i fundit mbetet bashkëpunimi me reperin e ri, Kidda me projektin e tyre “Flakë”, shkruan lajmi.net.

Loading...

Dhe tani, Ermali ka nisur punën për këngën e re i cili me anë të një video të publikuar në Instagram, tregon se lansohet të premten.

“Të premten…”, shkruan ai.

Fejzullahu është i njohur për bashkëpunimet e tij me emra të njohur të skenës por që tani siç shihet vjen me një këngë solo. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Te premten …..

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com