Home / Sport / Është 41 vjeçar, mirëpo shikoni “ngulitjen” fenomenale  të Vince Carter

Është 41 vjeçar, mirëpo shikoni “ngulitjen” fenomenale  të Vince Carter

Amerikani duket se nuk e njeh moshën dhe nuk ka të ndalur me lojen e tij.

Loading...

Ai së fundmi, para publikut, bëri atë që di më së miri. Një “ngulitje” fenomenale.

“Ngulitje” si kjo që do të shihni më poshtë, shumica e lojtarëve në moshën më të mirë nuk mund t’i bëjnë. /Lajmi.net/

Shikoni të mahnitshmin Carter:

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com