Home / Kuriozitete / Fëmija 2-vjeçar mbetet i bllokuar në dritaren e katit të tretë

Fëmija 2-vjeçar mbetet i bllokuar në dritaren e katit të tretë

Një dyvjeçar i djallëzuar u përpoq të dilte nga një dritare në katin e tretë në Zhuhai, Kinë, dhe u mbërthye nga koka e tij nëpër rrethojat e sigurisë, transmeton lajmi.net.

Loading...

Pastaj aty u paraqit një hero, i cili arriti ta lirojë atë nga ngecja. Burri u ngjit nga poshtë me ndihmë e dritareve tjera për të shkuar deri te djali.

Ai  mbajti djalin pë 20 minuta, deri sa arritën zjarrfikësit. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com