Home / ShowBiz / Fifi merr mirënjohje nga Komuna e Prishtinës

Fifi merr mirënjohje nga Komuna e Prishtinës

Fifi gjatë ditës së sotme ka njoftuar fansat se ka pranuar mirënjohje nga Komuna e Prishtinës, shkruan lajmi.net.

Kjo mirënjohje, këngëtares iu dha për kontributin e dhënë në ngritjen e urave të bashkëpunimit dhe forcimit të lidhjeve mes Kosovës dhe Shqipërisë në aspektin, arsimor, kulturor, artistik, social, edukativ dhe shkëmbimin e përvojave në krijimin e lidhjeve të qëndrueshme.

Loading...

Kujtojmë që projekti i fundit nga Fifi është “Krimineli zemrës”, baladë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com