Home / ShowBiz / Fjolla Morina: Gratë mendojnë se ua marr burrat, por jam…

Fjolla Morina: Gratë mendojnë se ua marr burrat, por jam…

Ajo ka treguar se nuk është vajzë ekstravagante siç e bëjnë të tjerët por është tërësisht ndryshe, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, Fjolla shprehet se është shumë e ndrojtur, nuk është ajo vajza që “gratë thonë se kjo të merr burrin”.

Loading...

“Unë jam një tip shumë arrogante. Unë jam shumë e ndrojtur. Jam ekstremisht e tërhequr. Ndodh që kur jam në kafe me shoqet i them që spostohu pak që të mos më shikojë ndonjë tip përballë. Mua tek mashkulli më pëlqen burrëria nuk i shikoj nga fiziku. Nuk jam si shumica e vajzave që thonë shikoje sa i bukur që është. Por ka edhe vajza që më ngacmojnë dhe më dërgojnë video seksi”, tha Fjolla”, ka thënë Morina. /Lajmi.net/

 

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com