Home / ShowBiz / Fjolla Morinës po i shpërthejnë asetet, ‘çmend’ fansat në Instagram[Foto]

Fjolla Morinës po i shpërthejnë asetet, ‘çmend’ fansat në Instagram[Foto]

Para pak javësh solli projektin e ri “Fustani” në bashkëpunim me Manin.
E kjo këngë e Fjolla Morinës u komentua tejet shumë në shtypin rozë pasi paraqitjet e saj ishin të zjarrta, shkruan lajmi.net

Por jo vetëm në klipe.

Fjolla është mëse aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës janë gjithnjë në qendër të vëmendjes, e padyshim se vjen edhe mjaft provokuese.

Loading...

Gjoksi i Morinës veç sa nuk shpërthen në këtë fustan të bardhë por që ia vë në pah linjat trupore bombastike.

Pasi kohëve të fundit u përfol për zënkën që pati me ish të dashurin e Morena Tarakut ajo ekskluzivisht për emisionin “Mirage”, sqaroi raportin dhe shau publikisht Sashën që mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com