Home / ShowBiz / Flaka Krelani ekspozon trupin në temperatura minus

Flaka Krelani ekspozon trupin në temperatura minus

Meqë është aktive në rrjetet sociale, Flaka sjell imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Në këto ditë dimri, Krelani duket se nuk e ndien të ftohtit pasi ka pozuar e zhveshur në mes të borës. “Një kohë e mirë”, ka shkruar ajo.

Loading...

“Ndrysho”, mbetet projekti i fundit i Flakës i realizuar për 2018, këngë kjo që u mirëprit nga fansat.

Bukuroshja shqiptare shpesh përflitet edhe për format trupore, madje e krashasojnë edhe me modelen Kim Kardashian. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Such a good weather ❄🔥

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com