Home / Sport / Formacionet zyrtare: Real Madrid – Melilla

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Melilla

‘Los Blancos’ pas fitores 0-4 të shënuar në ndeshjen e parë në udhëtim, tani në ‘Santiago Bernabeu’ presin skuadrën nga liga e tretë.

Loading...

Ndeshja mes Real Madrid dhe Melilla fillon nga ora 16:15, përcjell ‘lajmi.net’.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: Keylor; Carvajal, Vallejo, Javi Sánchez, Odriozola; Isco, Llorente, Valverde; Asensio, Mariano, Vinícius.

Rezervistët: Kiko Casilla, Varane, Lucas V, Ceballos, Cristo, Fidalgo and Fran Garcia.

Melilla:

/Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com