Home / Sport / Formacionet zyrtare: Southampton – Arsenal

Formacionet zyrtare: Southampton – Arsenal

Kjo ndeshje do të luhet në kuadër të xhiros së 17-të të Premierligës, shkruan lajmi.net.

Arsenal do të tentojë ta vazhdojë serinë e gjatë pa humbje, dhe si synim do t’i ketë tri pikët.

Loading...

Southampton në anën tjetër do të tentojë ta shfrytëzoj avantazhin e tifozëve dhe fushës së vet.

Ndeshja fillon në ora 14:30. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare: /Lajmi.net/

Southampton:

Arsenal:

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com