Home / Kuriozitete / Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe [Foto/Video]

Furgoni fluturon në ajër nga shpejtësia e madhe [Foto/Video]

Furgoni Citroen është kapur duke tejekaluar me shpejtësi përgjatë një rreth-rrotullimi para se të dështojë për të ndaluar furgonin, duke bërë që të fluturojë në ajër.

Loading...

Dukes e Hazzard është një seri e veprimit të komedisë amerikane që nga fillimi i viteve 1980, e cila përmban dy vëllezër dhe arratisjet e tyre në një Dodge Charger, transmeton lajmi.net.

Ekziston edhe një film i vitit 2005 i bazuar në serinë origjinale që përmban Dodge në shumë ikje të ngjashme me atë të furgonit Citroen.

Është raportuar se personi që po e voziste furgonin nuk është lënduar dhe është në gjendje të mirë. /Lajmi.net/

Video Player

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com