Home / ShowBiz / “Gango”, kënga më e re nga Cozman

“Gango”, kënga më e re nga Cozman

Ai sapo ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Gango” ku vjen në bashkëpunim me Stealth dhe Vinz, shkruan lajmi.net

Loading...

Projekti është publikuar edhe me videoklip të cilin tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, Youtube.  Pritet që kënga të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Ndryshe, Cozman këtë verë ka qenë tejet aktiv në projekte dhe bashkëpunime të ndryshme i cili nuk ka munguar as në koncerte përreth trojeve shqiptare. /Lajmi.net/

 

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com