Home / ShowBiz / Gili, Enis Potoku, Teuta Kurti, Linda Hakaj e Vullnet Sefaja i këndojnë Mitrovicës

Gili, Enis Potoku, Teuta Kurti, Linda Hakaj e Vullnet Sefaja i këndojnë Mitrovicës

Artistët e njohur Gili, Enis Potoku, Teuta Kurti, Linda Hakaj e Vullnet Sefaja bashkuan forcat për një projekt të ri, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Mitrovica” dhe artistët me vokalet e tyre të veçanta, i këndojnë qytetit të ndarë.

Loading...

Kënga kushtuar Mitrovicës , është me orkestrim të Florent Boshnjakut, muzikë dhe tekst të Ilir Beranit.

Brenda këtij teksti këngëtarët kanë shprehur gjithë ndjenjat e dashurisë që kanë për këtë qytet , e që shumë qytetarë të Kosovës do ta gjejnë veten brenda rreshtave të shkruara.

Kënga gjendet tashmë në YouTube, në kanalin zyrtar “Xixa music” të Gilit e Ilir Beranit. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=xRVzJ9lZMnI&fbclid=IwAR20Ah85mrcKwTR26b1DwYOSzRkRLv9s1enkyibn4ghTOhABSbDGYrR-YRU

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com