Home / ShowBiz / Gjesti i Eminës emocionon modelen dhe grimerën e njohur

Gjesti i Eminës emocionon modelen dhe grimerën e njohur

Emina Çunmulaj njihet si një nga personazhet që është e gatshme çdoherë t’u dal në ndihmë atyre që kanë nevojë, shkruan lajmi.net

Loading...

Ajo së fundmi ka ndihmuar një familje, duke ia dëgjuar atyre edhe hallet me të cilat përballen çdo ditë.

Ky gjest i saj i ka emocionuar fortë disa personazhe të njohura.

Modelja Oriola Marashi dhe grimerja Sellma kanë shpërndarë fotografinë e Eminës ku shihet bashkë me këtë familje, duke e lavdëruar për gjestin e bërë./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com