Home / Lajme / Gjin tonik dhe kafe është e gjitha ajo që ju duhet që të ngroheni gjatë këtij dimri

Gjin tonik dhe kafe është e gjitha ajo që ju duhet që të ngroheni gjatë këtij dimri

Poashtu edhe Gin & Tonic, me një sasi të moderuar herë pas here, është e përsosur për të kaluar fundjavën me shoqëri të mirë, është një pije që ngroh zemrën, di që shumë njerëz mendojnë të njëjtën gjë, transmeton lajmi.net.

Për më tepër, një artikull nga faqja gjermane Elle flet për mënyrën se si u krijua një superpoje e re: Gjin tonik dhe kafe!

Loading...

Recetë për dimër
Për të përzjerë këtë pije magjike, sipas Elle, ju duhet:

– Gjin 1 oz
– Kafe të ftohtë dhe të gatshme 2 lugë
– Ujë Tonic
– Lëvore limoni
– Kube akulli

Filloni duke mbushur gotën me kube akulli, pastaj shtoni gjin dhe tonik, pastaj derdhni kafenë e ftohtë në krye. Dhe së fundi, hiqni lëvozhgën e limonit nga gota. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com