Home / Lajme / GLLOGJANI FESTON SHËN KOLLIN DHE ASFALTIN E RI

GLLOGJANI FESTON SHËN KOLLIN DHE ASFALTIN E RI

Siç njofton në profilin e tij në facebook z.Anton Antoni Kryetar i palodhur i BL Gllogjan i Pejës , sot kemi lajme të gëzuar festën e Shën Kollit dhe asfaltimin e rrugëve të fshatit Gllogjan .

Loading...

Kjo gjë u arritë fal punës së palodhur z.Antonit dhe stafit të tij shembullor komunitetit dhe vet shtetit.

Ky fshat meriton shumë investime dhe kujdes ashtu siç meritojnë dhe fshatrat tjera përrreth

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com