Home / ShowBiz / Gold AG merr një vendim që nuk do t’ju pëlqejë aspak fansave

Gold AG merr një vendim që nuk do t’ju pëlqejë aspak fansave

Reperi Arian Agushi i cili ishte gjithmonë aktiv në llogarinë e tij në Instagram, aty ku publikonte foto si nga mbrëmjet muzikore ashtu edhe nga përditshmëria së fundmi e ka marrë një vendim i cili mund të mos ju pëlqejë aspak fansave të tij, shkruan lajmi.net.

Loading...

Goldi i ka larguar nga Instagramin pothuajse gjysmën e fotografive duke i lënë kështu vetëm katër prej tyre dhe një video.

Sa i përket projekteve muzikore ai është pothuajse reperi më aktiv në vend, e i fundit ka qenë ‘Dy krisma’ projekt ky i realizuar në kuadër të xhirimeve festive për festat e fundvitit./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com