Home / Kuriozitete / Gruaja e shoferit të autobusit shpërthen kur ajo kap mësuesen që ulet pranë burrit të saj

Gruaja e shoferit të autobusit shpërthen kur ajo kap mësuesen që ulet pranë burrit të saj

Udhëtarët u tronditën kur një grua hyri në një autobus në Filipine dhe filloi të fliste me shoferin e autobusit, dhe ishte ulur pranq tij, transmeton lajmi.net.

Loading...

Gruaja e tij ka reaguar shumë keq duke e sulmuar atë fizikisht.

Me sa duket, gruaja që u ulë pranë shoferit ishte mësuese. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com