Home / ShowBiz / Habit Andrra Destani! Bëhet sërish ‘nuse’

Habit Andrra Destani! Bëhet sërish ‘nuse’

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha e cila ka habitë publikun me paraqitjet e fundit, shkruan lajmi.net

Loading...

Ajo ka ndarë disa imazhe në rrjete sociale teksa shfaqet e veshur me vello, e që mund të themi se është bërë nuse për herë të dytë.

Andrra duket si një princeshë e vërtetë, pamja e së cilës mahnit dhe lë shumë për tu admiruar. Bukuroshja është duke ekspozuar fustanet e nusërisë të dyqanit të saj.

Sinani dhe Andrra u martuan në gusht të vitit 2015 ku tashmë janë prindër të një djali të quajtur, Ansi. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com