Home / Lajme / Halil Kastrati: Këta dy persona më ndihmuan në ditët më të vështira [Video]

Halil Kastrati: Këta dy persona më ndihmuan në ditët më të vështira [Video]

Në emisionin e parë për këtë sezon në “Kojshia Show” mysafir ishte Halil Kastrati dhe Behgjet Pacolli.

Loading...

Halil Kastrati tregon për vështirësitë dhe fillimin e shoqatës “Jetimat e Ballkanit”.

Ai ka treguar që Behgjet Pacolli ishte ndër njerëzit e parë që e ndihmoi këtë shoqatë./InfoKosova/

Shikoni videon më poshtë.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com