Home / Sport / Heerenveen i thur elozhe Arbër Zenelit, pas het-trikut të mbrëmshëm

Heerenveen i thur elozhe Arbër Zenelit, pas het-trikut të mbrëmshëm

Arbër Zeneli arriti të realizoj het-trik në ndeshjes historike që Kosova e fitoi mbrëmë ndaj Azerbajxhanit në kuadër të Ligës së Kombeve.

Loading...

Mesfushori ofanziv shënoi golin e epërsisë dhe dy të tjerë në pjesën e dytë, ndërsa ai ka marr shumë lëvdata pas ndeshjes, raporton ‘‘lajmi.net“.

Arbër Zeneli mori urim Heerenveen, pas triumfit të Kosovës.

‘‘Mbaroi në Prishtinë! Arbër Zeneli realizoi het-trik, Kosova fiton me rezultat të thellë ndaj Azerbajxhanit (4-0)“. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com