Home / Lajme / INSIDE, së shpëjti me transmetim edhe në një televizon shqiptar në Zvicër, dhe “TRING” !

INSIDE, së shpëjti me transmetim edhe në një televizon shqiptar në Zvicër, dhe “TRING” !

Të ndëuruar Lexues, dhe shikues të emisioni Investigativ, “INSIDE”.

Loading...

Shkup, 20 nëntor – Pas një pune të palodhëshme, me shumë djersë e sakrific, emisioni më i shikuar investigativ online në Maqedoni, “Inside”, që është prodhim i Agjencisë së Lajmeve Zhurnal.mk do të jetë pjesë edhe e ekraneve televizive.

Kështu që së shpejti ky emision do të jetë në platformën e një televizion shqiptarë në Zvicër me qëllim që tua servojmë të vërtetën që po ndodh në Maqedoni edhe mërgimtarëve tanë që jetojnë e punojnë atje, ndërsa për të gjithë të tjerët ky emision do transmetohet në një nga kanslet e pakove të platformës Tring dhe ky emision nëpërmjet ekranit televiziv do të jetë pjesë e çdo familje shqiptare.

Zhurnal do të vazhdojë edhe mëtej të investojë në gazetarin investigative me qëllim që të ngritet cilësia e profesionalizmit dhe gazetarët e rinjë të kenë një model frymëzimi për të dhënë maksimumin në hulumtimin dhe ndërtimin e lajmit. Misioni ynë vazhdon në kërkim të së vërtetës! Do e themi ashtu siç është e vërteta, pa pardon dhe pa dorreza. Zaten atë e ka bërë Zhurnal për 10 vite rresht!

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com