Home / ShowBiz / Ja cilat materiale do t’i ndiqni sonte në emisionin “Mirage”

Ja cilat materiale do t’i ndiqni sonte në emisionin “Mirage”

Këtë javë në Mirage mund t’i ndiqni këto storie:

Loading...

Ekskluzive: Arjola Demiri tregon se përse u nda nga bashkëshorti

Shqipe Abazi, këngëtarja e hitit “S’ishte hera e parë më tradhtove”  tregon se pse nuk bën klipe

Në temën  e javës mund t’i kuptoni se cila ishin skandalet e VIP-ve shqiptarë me bisedat erotike

Në rubrikën “Kë Zgjedh?!” përgjigjet Fifi

Materialet e emisionit mund t’i ndiqni sonte nga ora 19:00 në faqen e lajmi.net në Facebook dhe më pas në kanalin e lajmi.net në Youtube.

“Mirage”, emision me autor Butrint Pasjaqa dhe gazetar Erdonit Hoxha. /Lajmi.net/

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com