Home / Sport / Jose Mourinho deklarohet para derbit Man City – Man Utd

Jose Mourinho deklarohet para derbit Man City – Man Utd

Manchester City të dielën me fillim nga ora 17:30, në ‘Etiad Stadium’ pret Manchester Unitedin.

“Unë nuk mendoj se ndeshja e së dielës është e veçantë për atë që ndodhi sezonin e kaluar”, ka deklaruar Mourinho.

Loading...

“Ne luajtëm dy ndeshje të vështira në udhëtim, kundër Chelsea dhe Juventus”, ka shtuar trajneri portugez, përcjell ‘lajmi.net’.

“Ne kemi arritur rezultate të mira në këto dy ndeshje”.

“Ndeshja kundër Manchester City është shumë e vështirë kundër një ekipi të vështirë, por nuk e besoj se do të jetë një ndeshje e lehtë edhe për ta”./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com