Home / ShowBiz / Ju ka munguar? Rikthehet Arta Nitaj

Ju ka munguar? Rikthehet Arta Nitaj

Para pak kohe, aktorja, Arta Nitaj i mbylli të gjitha rrjetet sociale.
E duket se tashmë ajo është rikthyer në llogarinë e saj personale, Instagram edhe pse nuk ka sjell foto të reja, shkruan lajmi.net.

Arta ndiqet nga një numër i madh i fansave për të cilët publikon imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos lënë anash edhe ato provokuese.

Nitaj u bë e njohur në serialin vendor “O sa mirë”, në rolin e Xhesikës e që më pas u komentua tejet shumë nga mediat për fizikun e hatashëm që ka.

Loading...

Ky rikthim i saj besohet që do të mirëpritet nga ndjekësit e saj. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com