Home / Sport / Ka ndërruar jetë futbollisti 32 vjeçar nga Kosova

Ka ndërruar jetë futbollisti 32 vjeçar nga Kosova

Futbollisti nga Kosova, Labinot Harbuzi ka ndërruar jetë papritmas në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, shkruan Zëri.info.

Loading...

32 vjeçari tashmë i ndjerë është gjetur nga prindërit në dhomën e tij, të cilët më pas e kanë thirr autoambulancën.

Harbuzi ishte futbollist i njohur shqiptar, ndërsa kishte luajtur në Malmo dhe Gençlerbirligi, derisa së fundmi ishte pa klub.AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com