Home / Kronika e zezë / Kaçanik, zhduket një vajzë e re

Kaçanik, zhduket një vajzë e re

Një person në Kaçanik ka raportuar dje në polici për motrën e tij të zhdukur.

Sipas raportit të policisë, ankuesi ka informuar se motra e tij ka dalë nga shtëpia dy ditë më herët dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Loading...

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com