Home / ShowBiz / Kaq shumë është rritur djali i Adelina Tahirit, e tregon kjo fotografi

Kaq shumë është rritur djali i Adelina Tahirit, e tregon kjo fotografi

Këngëtarja i është përkushtuar tërësisht rritjes së foshnjës, duke lënë pas çdo angazhim tjetër, shkruan lajmi.net.

Loading...

Ajo kohë pas kohe publikon imazhe të të birit, por nuk preferon ta ekspozojë fytyrën e tij, për shkak të moshës.

Së fundi, ajo postoi një foto të Jonit të vogël, i cili ishte rrethuar nga lodrat dhe veshjet e tij.

Kujtojmë që Adelina i dha fund beqarisë në dhjetor të vitit të kaluar me Serjozha Markov. /Lajmi.net/

 

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com