Home / ShowBiz / Kaq të bukur dhe elegante se keni parë asnjëherë Teuta Selimin

Kaq të bukur dhe elegante se keni parë asnjëherë Teuta Selimin

Këngëtarja, Teuta Selimi është njëra nga artistet më të dashura dhe më të veçanta për publikun, shkruan lajmi.net

Meqë është aktive në rrjete sociale, Selimi publikon imazhe dhe video të ndryshme për të gjithë fansat e saj.

Loading...

E në këtë të fundit, Teuta shfaqet më elegante si asnjëherë më parë, pamja e së cilës është për tu admiruar.

“Dasmë”, ështq përshkrimi që ia ka vënë imazhit.

“Lej Lej”, është projekti i fundit i publikuar nga ajo në duet me reperin, Agon Amiga. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Wedding 💕

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi_) on

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com