Home / ShowBiz / Kendall Jenner e fotografon veten tërësisht të zhveshur në pasqyrë!

Kendall Jenner e fotografon veten tërësisht të zhveshur në pasqyrë!

Ajo ka bërë që të gjithë mediat të kthejnë vëmendjen nga ajo për paraqitjet e saj të fundit, shkruan lajmi net.

Loading...

Kendall ndau dy fotografi me ndjekësit gjersa pozon tërësisht e zhveshur e cila e fotografon veten në pasqyrë.

Imazhe si këto të Duas kanë marrë pëlqime dhe komente të llojllojshme nga ndjekësit e shumtë që posedon në Instagram.

Motra e vogël e yllit, Kim Kardashian jo më kot numëron mbi 96 milionë ndjekës në profilin zyrtar, Instagram.

Nuk është hera e parë kur Kendall shfaqet e tillë, pasi paraqitjet e saj janë gjithnjë në fokus të publikut. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

i love naps

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

//www.instagram.com/embed.js

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com