Home / ShowBiz / Kënga “Show” nga Skerdi, kopje e kësaj kënge të artistit të njohur

Kënga “Show” nga Skerdi, kopje e kësaj kënge të artistit të njohur

Kjo këngë është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka marrë afro 2 milionë klikime në kanalin YouTube, shkruan lajmi.net.

Loading...

Por, ky projekt del të ketë ngjashmëri shumë të madhe me këngën “Olha a Explosao”, kënduar nga MC Kevinho.

Është pikërisht vija melodike dhe refreni i këngës së Skerdit që ka ngjashmëri të madhe me këngën e MC Kevinhos, publikuar në vitin 2016.

Më poshtë janë të dy këngët, ndërsa ngjashmërinë mes tyre mund ta vlerësoni vetë. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com