Home / ShowBiz / Këngëtarja e njohur shqiptare: Si Gold AG është vetëm një në Kosovë

Këngëtarja e njohur shqiptare: Si Gold AG është vetëm një në Kosovë

Aida Doçi ka qenë e ftuara e radhës në rubrikën “Kë Zgjedh”.
E në këtë rubrikë interesante këngëtarja ka zgjedhur në mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Loading...

Në mesin e shumë pyetjeve, ishte edhe ajo se kë zgjedh mes reperit të famshëm, Gjiko dhe Gold AG. Në videon e mëposhtme nga minuta 1:36 mund ta mësoni përgjigjen e saj.

Nga ana tjetër, Aida po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore e cila së fundmi solli disa këngë ‘cover’. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com