Home / ShowBiz / Këtë vikend Shyhretja është duke e kaluar me mbesat, ja çfarë publikoi

Këtë vikend Shyhretja është duke e kaluar me mbesat, ja çfarë publikoi

Këngëtarja e dashur e muzikës popullore ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë mbesave, shkruan lajmi.net.

Shyhretja me mbesat duken tejet në formë ku mbase e gjithë familja janë duke e kaluar vikendin në ndonjë vend malor.

Loading...

Këngëtarja para pak ditëve festoi ditëlindjen e 57-të e cila pranoi urime dhe surpriza të shumta nga njerëzit e afërm.

Behluli deri më tani ka sjell një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh të suksesshme. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com