Home / ShowBiz / Kim Kardashian sjell pamje nga djegia e shtëpisë së saj

Kim Kardashian sjell pamje nga djegia e shtëpisë së saj

Modelja 38 vjeçare, Kim Kardashian me tu zbritur në lagjen e saj ‘Hills Hills’ pa se ishte nën kërcënimin e një zjarri teksa digjej jashtë kontrollit, shkruan lajmi.net

Kim, kishte filmuar fillimisht flakët nga avioni i saj privat ku më pas zbuloi se ishte djegur kompleksi i Kanye West.

Loading...

Ajo ndau disa video nga lartë në Instagram ku i shpjegoi që po evakuonte dhe u kërkoi atyre që të “luteshin për Calabasas”.

“Sapo u ktheva në shtëpi kisha një orë kohë që të paketoja gjërat për të evakuar shtëpinë tonë. Lutuni të gjithë për Calabasas”, shkroi ylli televiziv në Instagram. /Lajmi.net/

 

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com