Home / ShowBiz / Komediani i njohur mbeti ‘i shokuar’ pas performancës së Dua Lipës në shtrat

Komediani i njohur mbeti ‘i shokuar’ pas performancës së Dua Lipës në shtrat

Dua Lipa bëri një version të qytetit të saj Silk City, të quajtur “Electricity” në të përditshmen Jimmy Kimmel live, shkruan rollingstone transmeton lajmi net.

Loading...

Këngëtarja ishte shumë e gëzuar teksa ia rrethoi shtëpinë Jimmy-t me një grup njerëzish ku njëri prej tyre ishte i mbuluar me drita.

Kjo natë tradicionale e “Energjisë Elektrike” e ndjek Duan pas interpretimit të pasdites nga episodi i së martës, në të cilën këngëtarja zgjoi Kimmelin me këtë këngë duke kërcyer në shtratin e tij.

Ajo gjithashtu luajti gjurmët e së njëjtës natë në ‘American Music Awards 2018’ së bashku me Calvin Harris-in e prodhuar nga “One Kiss”.

“Silk City” është i vetmi i katërt dhe më i fundit nga Silk City, projekti bashkëpunues midis prodhuesve Diplo dhe Mark Ronson. Dyshja e lëshuar më parë “Only Can Get Better” (me Daniel Merriweather), “Feel About You” (me Mapei) dhe “Loud” (me GoldLink dhe Desiigner).

Lipa lëshoi ​​debutimin e vet të titulluar në vitin 2017. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com