Home / ShowBiz / Komentet mbi virgjërinë, Natalie Portman kërkon falje

Komentet mbi virgjërinë, Natalie Portman kërkon falje

Natalie Portman është penduar rreth komenteve që i bëri ditë më parë Jessica Simpson për të veshur bikini dhe për të qenë ende e virgjër.
AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

Loading...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com