Home / ShowBiz / Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Zaiminën, e krahasojnë me Michael Jacksonin[Foto]

Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Zaiminën, e krahasojnë me Michael Jacksonin[Foto]

Në një fotografi që Zaimina e postoi së fundi në Instagram, pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.
Zaimina shfaqet elegante me një kapele në kokë, por ndjekësit i komentuan se dukej shumë ndryshe në fytyrë, shkruan lajmi.net.

“Kthehu në origjinalitet. Zaimina e bukur 17-vjeçare që të kishin të gjitha femrat zili. Je bërë
fallcitet komplet”, “Zaimina ti je?”, “Mu duke si Michael Jackson për një moment. Boo çfarë i ke bërë fytyrës moj.”, janë vetëm disa prej komenteve që ndjekësit kanë lënë mbi foton e Zaiminës.

Për më shumë shikojeni fotografinë e Zaiminës dhe vlerësojeni vetë. /Lajmi.net/

Loading...

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com