Home / ShowBiz / Komentuesja e fyen, Rozana Radi i reagon ashpër

Komentuesja e fyen, Rozana Radi i reagon ashpër

Rozana Radi në një prej këtyre videove ka pranuar një koment negativ nga një ndjekëse, shkruan lajmi.net.

“Pah sa debile keto, ca mban o dhe”, i kishte shkruar komentuesja.

Loading...

Këto fjalë e bënë Rozanën të reagojë ashpër duke shkruar “Po dhe nese se ka kuptuar se ndoshta e ka te veshtire ta kuptoj…si ka mundesi zonja…juve si ju mban toka, vertikalisht apo horizontalisht?”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Rozana Radi është “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”, me të cilën garoi në “Kënga Magjike”. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com