Home / Sport / Kosova 4-0 Azerbajxhan, notat e lojtarëve, Zeneli më i miri

Kosova 4-0 Azerbajxhan, notat e lojtarëve, Zeneli më i miri

Përfaqësuesja e Kosovës e mposhti Azerbajxhanin me rezultat të thellë, 4:0, në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Loading...

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte, Arbër Zeneli, pasi realizoi het-trik, ndërsa mori notën maksimale, 10, raporton “lajmi.net”.

Paraqitje pozitive patën edhe Amir Rrahmani (8.4) dhe Vedat Muriqi (8.0), duke mos përjashtuar lojtarët e tjerë.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte portieri i Azerbajxhanit, Agayev, që mori vlerësimin 5.0.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com