Home / Sport / Kosova – Malta, ja çfarë ndodhi pas fitores në “Fadil Vokrri”

Kosova – Malta, ja çfarë ndodhi pas fitores në “Fadil Vokrri”

Kosova mposhti Maltën me rezultat 3:1 në duelin  tyre në Ligën e Kombeve.

Loading...

Stadiumi “Fadil Vokrri” sërish krijoi atmosferë fantastike duke mbështetur ekipin drejt një fitoreje të re.

Por, festa vazhdoi edhe pas ndeshjes, përcjell “lajmi.net”.

Pas përfundimit të takimit, numri i madh i tifozëve të pranishëm në stadium e vazhduan festën në kafiteritë e kryeqytetit, të kënaqur me lojën dhe fitoren e re të Kosovës. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com