Home / Lajme / Kosovarja për inati puth djalin serb dhe publikon foto

Kosovarja për inati puth djalin serb dhe publikon foto

Nuk dihet se ku dhe kur është realizuar fotografia e mëposhtme. Por ajo që dihet me siguri është fakti se kjo foto ka ngjallur shumë debat në rrjetet sociale dhe jo vetëm.

Siç shihen në foton e mëposhtme një vajzë dhe një djalë shfaqen duke u puthur, por djali nisur nga bluza është serb dhe vajza shqiptare.

Loading...

Kjo foto tregon se sa shpejt u harrua lufta edhe te keqijat qe na i beri Serbia gjenocidin ne Kosove sa gra e vajza te reja u dhunuan asnjehere sduhet ta harrojm historin.

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com