Home / Sport / Kur e zhvillon Kosova ndeshjen e radhës në Ligën e Kombeve?

Kur e zhvillon Kosova ndeshjen e radhës në Ligën e Kombeve?

Më 14 tetor, ‘Dardanët’ janë mysafir të Ishujve Faroe, për të zhvilluar ndeshjen e xhiros së katërt në grupin 3 në Ligën e Kombeve.

Loading...

Ndeshja mes Ishujve Faroe dhe Kosovës luhet në Torshavan, në stadiumin me kapacitet prej 6040 ulëseve.

Pas tri ndeshjeve të para, Ishujt Faroe numërojnë tre pikë, me një fitore dhe dy humbje.

Ndeshjen e parë ndaj Ishujve Faroe në Prishtinë, Kosova e ka fituar 2:0, me golat e Arbër Zenelit dhe Atdhe Nuhiut./Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

x

Check Also

Barcelona merr një lajm tronditës para ndeshjes me Interin

Radja Nainggolaan e ka ndrydh kyçin e ...

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com