Home / Sport / Lakers në krye me LeBron mposhtin Golden State

Lakers në krye me LeBron mposhtin Golden State

Me ardhjen e LeBron James në Lakers, padyshim që përballja ndaj GSW pritej me padurim.

Loading...

Konkurrenca mes “mbretit” dhe skuadrës kampione në fuqi ka ngjallur interes të madh.

Në përballjen e parë mes vete, fitues doli James me skuadrën e tij.

Në fitoren e Lakers më së shumti rol luajtën  Ingram me 26 pikë dhe LeBron James i cili realizoi shifra “double-double” qysh në pjesën e parë të takimit.

Statistikat e “mbretit” janë: 15 pikë, 10 kërcime dhe 5 asistime. /Lajmi.net/

 

 

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com