Home / Sport / Lazio 2:1 Marseille, nota e Berishës, Strakoshës dhe të tjerëve

Lazio 2:1 Marseille, nota e Berishës, Strakoshës dhe të tjerëve

Me këtë fitore, skuadra nga kryqyteti i  Italisë ka siguruar kalimin në fazën tjetër, shkruan lajmi.net.

Golat për vendasit u realizuan nga Marco Parolo dhe Correa, me dy asistime të Immobile.

Loading...

Për mysafirët golin e vetëm e realizoi Florian Thauvin.

Këto janë notat e lojtarëve për këtë ndeshje: /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com