Home / Kuriozitete / Loja më e mirë për djemë dhe vajza

Loja më e mirë për djemë dhe vajza

Një lojë mjaft kreative, por nga disa është quajtur edhe shpifëse po qarkullon në  internet, transmeton lajmi.net.

Loading...

Vajzat shihen duke i vendosur mollat afër organit gjenital dhe duke i lidhur ato, më pas djemtë vijnë dhe pa duar duhet t’i hajnë ato.

Në pamje të parë duket e lehtë, por kur e shikoni në video është paksa e vështirë, sepse ato lëvizin vazhdimisht.

Për në shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/

AlbPortali:
Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com